Aquaman (2018) (2018) Albanian Subtitles


Arthur Curry learns that he is the heir to the underwater kingdom of Atlantis, and must step forward to lead his people and to be a hero to the world.

Release:

IMDB:

Genders: Action, Adventure, Fantasy

Countries: USA, Australia

Time: min

Updated: one month ago

Loading...
Loading...

Subtitle Info

Updated
one month ago
Framerate
Files
1
File Size
31.5KB
Language
Albanian
Release Type
N/A
Relase Info:

Aquaman Rage of Atlantis 2018 720p WEB-DL H264 AC3-EVO-en-sq

Overlord.2018.1080p.BluRay.x264.[YTS.AG]

Overlord.2018.1080p.WEBRip.x264-[YTS.AM]

Create By
pmqcondeo
Comment
dhuratë për shqiptarët

List other Albanian Subtitle

Albanian Aquaman Rage of Atlantis 2018 720p WEB-DL H264 AC3-EVO-en-sq
Overlord.2018.1080p.BluRay.x264.[YTS.AG]
Overlord.2018.1080p.WEBRip.x264-[YTS.AM]
one month ago 1 31.5KB dhuratë për shqiptarët

Subtitle Preview

1
00:00:19,142 --> 00:00:20,600
SUPERHEROES DC COMICS
LEGO

2
00:00:20,683 --> 00:00:24,017
AQUAMAN:
IRA E ATLANTIS

3
00:00:28,975 --> 00:00:32,475
Mirë, Jessica, kontrollojeni veten. Ti mundesh!

4
00:00:35,142 --> 00:00:38,267
Hal kishte nevojë për një pushim larg
e çdo gjëje dhe ju jeni një Fenerë e Gjelbër.

Loading...