Vikings (2013) Albanian Subtitles


The world of the Vikings is brought to life through the journey of Ragnar Lothbrok, the first Viking to emerge from Norse legend and onto the pages of history - a man on the edge of myth.

Release:

IMDB: 8.6

Genders: Action, Drama, History

Countries: Canada, Ireland

Time: 44 min

Updated: 3 years ago

Loading...
Loading...

Subtitle Info

Updated
3 years ago
Framerate
Files
1
File Size
14.6KB
Language
Albanian
Release Type
N/A
Relase Info:

Vikings.S01E04.Trial.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD-albanian

Create By
Artur
Comment

Subtitle Preview

1
00:00:02,100 --> 00:00:03,411


2
00:00:03,767 --> 00:00:04,866
Ja arritëm, vëlla.

3
00:00:04,901 --> 00:00:06,504
Le të shpresojmë që
Konti e sheh në të njëjtën mënyrë.

4
00:00:06,505 --> 00:00:09,840
A e kupton se e gjithë kjo më takon mua?

5
00:00:09,875 --> 00:00:11,876
Pse e dhe çdo gjë aq lehtë?
Loading...